Vector

משלוחים חינם בקניה מעל 250 ₪

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כיף בקופסא

משחקי קופסא

משחקי הקופסא וערכות היצירה חזרו לחיינו ובגדול, ובזמן הקורונה המגוון שלהם רק הלך והתעצם.

אז איך תוכלו לבחור את המשחק הטוב ביותר מכל האפשרויות שיש לשוק להציע? 

 

אנחנו יודעים שלפעמים ישנם  תקופות מלאות אתגרים ומורכבת עם הילדים ואנחנו מחפשים דרכים להעביר איתם את הזמן בצורה בצורה הכי מהנה שאפשר אחד מהפתרונות זה – לפתוח איזה משחק קופסה על השולחן בסלון, ומסביבו כל המשפחה. 

כן, משחקי הקופסא שהיו מאוד פופולאריים בשנות ה-90, קצת נשכחו עם הזמן, הטכנולוגיה והמיינקרפט. אבל הקורונה החזירה אותם בגדול ומרחבי העולם נמסרים דיווחים שאחוז המכירות של משחקי הקופסה קפץ במאות אחוזים. 

זמן איכות לעצמך ולמשפחה

אין כמו לשבת יחד, כל משפחה ולשחק במשחק קופסא. זה זמן האיכות שלכם יחד עם הילדים באווירה נעימה ולא מחייבת. רק במשחק תוכלו להפסיק להיות  “ההורים” להתקרב יותר ולהיות גם חברים. 

עם המלאי החדש אצלנו  נוצר אתגר, ואתם בטוח שואלים– “איך אפשר לבחור את המשחק/ ערכת היצירה המושלמת עבור ילדיך?” 

קחו לדוגמא את הפאזלים, שחזרו להיות להיט ממש לאחרונה. יש כל כך הרבה פאזלים…בכל כך הרבה צורות, צבעים ודרגות קושי, שלבחור פאזל נהייתה משימה לא פשוטה. מה שחייבים לזכור תמיד: מעבר לאתגר בהשלמת הפאזל והציפייה לסוף התהליך, מדובר בהרגשת ניצחון והצלחה לילד לכן חשוב מאוד שחלקי הפאזל יהיו איכותיים ביותר ואכן יתחברו אחד לשני כי אחד הדברים המעצבנים בפאזלים הוא שלעיתים החתיכות אינם מתחברות אחת לשנייה, גם אם אין ביניהן התאמה מלאה. כך מתקבלת תמונה לא אחידה וכמעיין “קפלים” בפאזל. הפאזלים שלנו נבדקו בקפידה, כך שכל חלק מתחבר לשני ללא מאמץ או תסכול. אם ישנם שני חלקים שלא מתחברים-הם פשוט לא מתאימים.  פאזל טוב הוא פאזל שבו כל החלקים מתחברים בקלות ואין צורך להתאמץ, ללחוץ על החלק ולהרוס אותו. או כפי שאנחנו אומרים: “אם זה לא קל זה לא מתאים”.  אז לפני שאתם מסתכלים על המחיר רצוי מאוד שתבחנו טוב טוב את הפאזל. 

אנחנו בעיקר מביאים ערכות יצירה שמתאימות לגילאים ויכולות שונות לכן חשוב לבחון על מה אתם רוצים להתמקד ולחדד: האם מוטוריקה עדינה? האם יותר זמן חופשי של הילד? ולכן יתאים יותר משחקי דימיון.

הכי אנחנו אוהבים שאתם מגיעים אלינו פיזית ועוד יותר שבאתם עם הילד ותוכלו ביחד לבחון את שלל האפשרויות העומדות בפניהם, כדי שיוכלו לבחור בעצמם את המשחק. או את התמונה אותה הם הכי רוצים להרכיב.  אם הילדים יהיו אלה שיבחרו את הפאזל ויאהבו את התמונה, המוטיבציה שלהם תגדל והם יהיו מחויבים יותר למאמץ ולתהליך ההרכבה.

אנחנו מבטיחים לכם שלאחר שיסיימו את היצירה תחושת הערך העצמי שלהם תגדל והביטחון העצמי שלהם יעלה. מסיבה זו מומלץ לשלב יצירתיות במהלך היום ולהעניק להם הרגשה זו.

ועכשיו אנחנו מגיעים להמלצה שאותה אנחנו אוהבים במיוחד: הכי טוב לקנות משחקי עץ מכיוון שהם חזקים, איכותיים ומיוצרים במיוחד לילדים קטנים ולכן הם בטיחותיים ביותר. קשה מאוד להרוס משחקי עץ ולכן, משחקים כאלה יוכלו להישאר איתכם עד לנכדים. המגוון הנמצא בחנות גדול וצבעוני במיוחד.

יופי, בחרתם משחק. איך תדעו על מה אתם משלמים? 

אז אחרי שבחרתם את הפאזל או את ערכת היצירה המתאימה לכם, זה הזמן להבין מה המחיר של המשחק כולל וכיצד הוא מחושב. 

אצלינו תוכלו להיות בטוחים שכל מה שתצטרכו נמצא בקופסא. לא יהיו שום חלקים חסרים, או תקולים, כך שתוכלו להתרכז נטו בתהליך ההרכבה והיצירה. אתם יכולים להיות בטוחים שכל ההוראות כתובות בצורה נגישה וברורה במקום המיועד לכך, ושבסוף התהליך תהיה לכם או לילדים יצירה חדשה אותה תוכלו לתלות על הקיר או המקרר ולהשוויץ. 

המשחקים הנמצאים בחנות איכותיים ומיוצרים על ידי חברות אירופאיות בעלות ניסיון וותק רב. לכן, גם החלקים, הנמצאים בקופסא, חזקים, עבים ומרביתם מיוצרים בשילוב למינציה, כך שלא תוכלו להרוס אותם גם אם ממש תנסו 😊 

שלל התכונות הנהדרות האלו שתורמות ומקלות על תהליך היצירה, לא נמצאות בכל המשחקים שבשוק .

אצלינו תמצאו את המגוון הגדול, המיוחד של ערכות היצירה והכייף שבתוף הקופסא.

רוצים 7% הנחה לקנייה הראשונה?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו כאן בטופס למטה, ותקבלו את הקוד יישר לתוך האימייל שלכם

ההנחה באתר לא תקפה על סדנאות ומוצרי djeco

דילוג לתוכן